Přihlášení na Servis24Přihlašovat se do internetového bankovnictví Servis24 České spořitelny můžeme dvěma způsoby – buď tradičně heslem a nebo pomocí klientského certifikátu. Pokud se přihlašujeme heslem, vyplníme dva údaje – klientské číslo a heslo. Zatímco klientské číslo máme pevně dané a najdeme jej na Protokolu o zřízení uživatele, přihlašovací heslo jsme si sami nastavili při našem prvním přihlášení do služby. Po zadání těchto dvou údajů už jen klikneme na tlačítko Přihlásit a to je vše. Méně obvyklá je forma přihlášení prostřednictvím klientského certifikátu. Pokud používáme tento způsob přihlášení, vložíme nejdříve svoji čipovou kartu, na které je klientský certifikát nahraný, do čtečky a klikneme na tlačítko Přihlásit. Na monitoru se nám otevře přihlašovací dialog a do něj vyplníme PIN kód k naší čipové kartě.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.Jak si zdarma vyzkoušet Servis24 Internetbanking

Jednou z velkých výhod přímého bankovnictví od České spořitelny je možnost si tuto službu a její funkce zdarma vyzkoušet díky demoverzi, kterou najdeme na webových stránkách banky. Stačí si jen otevřít stránky www.csas.cz a proklikat se k informacím o Servis24.cz Internetbanking. Pak klikneme na odkaz SERVIS24 Demo a otevře se nám nové okno s přihlašovacím formulářem pro vstup do demoverze. V něm už máme přihlašovací údaje předvyplněné, takže pouze klikneme na tlačítko Přihlásit a dostaneme se do prostředí internetového bankovnictví. V něm si pak můžeme všechno vyzkoušet a seznámit se s jeho prostředím. Kromě toho si můžeme také nechat přehrát několik ukázek – konkrétně se jedná o ukázku zadání příkazu k úhradě PLATBA 24, dále pak ukázku žádosti o produkt při využití internetové nabídky, ukázku prvního přihlášení do aplikace a také ukázku přihlášení do aplikace pomocí přihlašovací esemesky. Můžeme se také podívat na několik videoukázek – např. jak zaplatit eFakturu atd. Jednotlivé videomanuály jsou součástí kanálu České spořitelny na stránkách YouTube.

Konkrétní návody na ziskové obchodování. Vydělávej každý den. Vše se rychle naučíte.

Jaké funkce Servis24 Internetbanking nabízí?

Servis24 Internetbanking nabízí svým uživatelům spoustu užitečných funkcí – kromě základních bankovních činností jako jsou platby, sledování pohybu na účtech nebo elektronické výpisy z účtů je možné také dobíjet si kredit na mobilním telefonu, sjednat si další služby, jako např. půjčku, kontokorent, pojištění nebo platební kartu, dále si zde můžeme nastavit a kdykoliv změnit limity pro výběr hotovosti z bankomatu nebo pro placení naší kartou na internetu a díky unikátní službě e-faktura můžeme také elektronicky platit a přijímat složenky, faktury a pojistné.

Jaké jsou výhody služby Servis24 Internetbanking?

Přímé internetové bankovnictví Servis24 od České spořitelny má spoustu výhod a předností oproti konkurenčním službám. Patří mezi ně přehledné a dobře zpracované uživatelské prostředí, spousta funkcí, možnost si nejdříve vše vyzkoušet v demoverzi nebo možnost placení faktur. Velmi důležité pro mnoho lidí je snadné a pohodlné ovládání. Prostředí Servis24.cz Internetbankingu je velmi jednoduché a intuitivní a patří k nejlépe zpracovaným internetovým bankovnictvím u nás. Velou výhodou je i to, že v něm můžeme mít sdružených více účtů na jednom místě. Dalším plusem je naprostá bezpečnost. I díky autorizaci jednotlivých platebních transakcí jsou naše finance vždy v naprostém bezpečí a nemusíme tak o ně mít strach. Posledním velkým pozitivem je fakt, že Servis24 Internetbanking nám šetří nejen čas, ale i peníze. Platby realizované přes toto internetové bankovnictví jsou levnější než v případě, že bychom je zadali na pobočce a samozřejmě ušetříme tak i spoustu času.

Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!