Přihlášení na Servis24
Přihlašovat se do internetového bankovnictví Servis24 České spořitelny můžeme dvěma způsoby – buď tradičně heslem a nebo pomocí klientského certifikátu. Pokud se přihlašujeme heslem, vyplníme dva údaje – klientské číslo a heslo. Zatímco klientské číslo máme pevně dané a najdeme jej na Protokolu o zřízení uživatele, přihlašovací heslo jsme si sami nastavili při našem prvním přihlášení do služby. Po zadání těchto dvou údajů už jen klikneme na tlačítko Přihlásit a to je vše. Méně obvyklá je forma přihlášení prostřednictvím klientského certifikátu. Pokud používáme tento způsob přihlášení, vložíme nejdříve svoji čipovou kartu, na které je klientský certifikát nahraný, do čtečky a klikneme na tlačítko Přihlásit. Na monitoru se nám otevře přihlašovací dialog a do něj vyplníme PIN kód k naší čipové kartě.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.Jak si zdarma vyzkoušet Servis24 Internetbanking

Jednou z velkých výhod přímého bankovnictví od České spořitelny je možnost si tuto službu a její funkce zdarma vyzkoušet díky demoverzi, kterou najdeme na webových stránkách banky. Stačí si jen otevřít stránky www.csas.cz a proklikat se k informacím o Servis24.cz Internetbanking. Pak klikneme na odkaz SERVIS24 Demo a otevře se nám nové okno s přihlašovacím formulářem pro vstup do demoverze. V něm už máme přihlašovací údaje předvyplněné, takže pouze klikneme na tlačítko Přihlásit a dostaneme se do prostředí internetového bankovnictví. V něm si pak můžeme všechno vyzkoušet a seznámit se s jeho prostředím. Kromě toho si můžeme také nechat přehrát několik ukázek – konkrétně se jedná o ukázku zadání příkazu k úhradě PLATBA 24, dále pak ukázku žádosti o produkt při využití internetové nabídky, ukázku prvního přihlášení do aplikace a také ukázku přihlášení do aplikace pomocí přihlašovací esemesky. Můžeme se také podívat na několik videoukázek – např. jak zaplatit eFakturu atd. Jednotlivé videomanuály jsou součástí kanálu České spořitelny na stránkách YouTube.

Jaké funkce Servis24 Internetbanking nabízí?

Servis24 Internetbanking nabízí svým uživatelům spoustu užitečných funkcí – kromě základních bankovních činností jako jsou platby, sledování pohybu na účtech nebo elektronické výpisy z účtů je možné také dobíjet si kredit na mobilním telefonu, sjednat si další služby, jako např. půjčku, kontokorent, pojištění nebo platební kartu, dále si zde můžeme nastavit a kdykoliv změnit limity pro výběr hotovosti z bankomatu nebo pro placení naší kartou na internetu a díky unikátní službě e-faktura můžeme také elektronicky platit a přijímat složenky, faktury a pojistné.

Jaké jsou výhody služby Servis24 Internetbanking?

Přímé internetové bankovnictví Servis24 od České spořitelny má spoustu výhod a předností oproti konkurenčním službám. Patří mezi ně přehledné a dobře zpracované uživatelské prostředí, spousta funkcí, možnost si nejdříve vše vyzkoušet v demoverzi nebo možnost placení faktur. Velmi důležité pro mnoho lidí je snadné a pohodlné ovládání. Prostředí Servis24.cz Internetbankingu je velmi jednoduché a intuitivní a patří k nejlépe zpracovaným internetovým bankovnictvím u nás. Velou výhodou je i to, že v něm můžeme mít sdružených více účtů na jednom místě. Dalším plusem je naprostá bezpečnost. I díky autorizaci jednotlivých platebních transakcí jsou naše finance vždy v naprostém bezpečí a nemusíme tak o ně mít strach. Posledním velkým pozitivem je fakt, že Servis24 Internetbanking nám šetří nejen čas, ale i peníze. Platby realizované přes toto internetové bankovnictví jsou levnější než v případě, že bychom je zadali na pobočce a samozřejmě ušetříme tak i spoustu času.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!