Servis24 Internetbanking a placení e-faktur
Jednou z důležitých součástí této aplikace je e-faktura. Pokud si tuto službu ve svém internetovém bankovnictví nastavíme a aktivujeme, budou nám vybrané faktury chodit výhradně v elektronické podobě ve formátu PDF. Můžeme si také snadno nastavit upozornění na doručení každé faktury a na její splatnost, které nám přijde buď esemeskou nebo e-mailem. Výhodou je např. to, že díky této službě budeme mít všechny faktury pěkně na jednom místě s tím, že si je kdykoliv můžeme uložit do svého počítače. Služba je navíc zcela zdarma a tak se určitě vyplatí ji využívat. Seznam všech společností, od kterých je možné e-faktury přijímat najdeme na webových stránkách České spořitelny, kde si můžeme přečíst i veškeré podrobné informace o této službě.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.

Servis24 Internetbanking a dobíjení kreditu na mobilním telefonu

Prostřednictvím Servis24.cz Internetbankingu si můžeme snadno a rychle také dobíjet kredit na mobilním telefonu. Kredit můžeme dobít nejen sobě, ale v podstatě komukoliv budeme chtít. Kromě internetového bankovnictví můžeme kredit dobíjet i ve všech bankomatech České spořitelny, kterých už je na našem území více než 1000. Kredit na mobilu přes Servis24 Internetbanking můžeme dobít na čísla u kteréhokoli českého mobilního operátora. U Vodafonu lze navíc provádět i platby za služby a úhrady faktur. Samotné dobití kreditu je velmi snadné a můžeme jej realizovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to z jakéhokoli místa na světě.Placení složenek pomocí služby Servis24 Internetbanking

Další věcí, kterou můžeme dělat přes internetové bankovnictví České spořitelny je placení složenek.  Kromě služby Servis24 Internetbanking můžeme využít i telefonické nebo GSM bankovnictví. Postup při placení složenky je ve všech případech velmi snadný. V případě internetového bankovnictví pouze přepíšeme všechny údaje ze složenky do příslušných políček v aplikaci a odešleme. Nemusíme tak chodit na poštu a čekat než na nás přijde řada, ale můžeme vše zařídit pohodlně z domu nebo z kanceláře. Vyzkoušet si, jak toto placení složenek probíhá můžeme i v demoverzi internetového bankovnictví.

Servis24 Internetbanking a jeho bezpečnost

U každého internetového bankovnictví je nesmírně důležitá jeho bezpečnost. Zvláště pokud máme na svém účtu větší sumu peněz, je pro nás důležité, aby byla služba naprosto bezpečná a důvěryhodná. Servis24 Internetbanking používá celou řadu zabezpečení, díky kterým jsou naše finance vždy v absolutním bezpečí. Při první aktivaci služby se zadává hned několik bezpečnostních údajů, které může znát pouze majitel účtu, takže nehrozí, aby se místo něj dostal na jeho účet někdo cizí. Při každém dalším přihlášení pak uživatel používá svoje vlastní heslo, které si navíc může kdykoliv změnit. K zadání a změně hesla je možné použít i grafickou klávesnici. Co se týká samotných platebních transakcí, tak ty se musí vždy autorizovat pomocí autorizačního SMS kódu nebo klientského certifikátu. Díky tomu tak nemůže dojít k tomu, aby transakce provedla nepovolaná osoba. Navíc si můžeme nastavit i posílání potvrzení o přijatých transakcích esemeskou nebo si nechat posílat esemesky či e-maily o změnách zůstatku nebo jeho překročení resp. poklesu proti nastaveným limitům. Systémy přímo v bance jsou chráněny spolehlivými obrannými prvky, které jsou navíc pravidelně kontrolovány. Při komunikaci s bankou je pak používáno silné a bezpečné šifrování pomocí technologie SSL. Pokud tedy používáme přímé bankovnictví Servis24 Internetbanking, můžeme se vždy spolehnout na to, že naše peníze jsou v naprostém bezpečí.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!